Книжкові виставки та тематичні полиці

 

     Виставкова діяльність залишається одна із напрямків роботи нашої бібліотеки, яка допомагає у розкритті  бібліотечних фондів, популяризації видань, заохочуванні читачів до читання,  книги. У бібліотеці оформлено книжкову виставку У місті Читайликів" для наших найменшеньких читачів, які кожен день приходять до нас за цікавими книгами. Виставка включає у себе розділи По слідах Баби-Яги, Коли ще звірі говорили, У різних країнах казки пишуть Вам, які допомагають дитині швидко і правильно вибрати цікаву книгу.

 

         16  листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної асамлеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання,етнічної належності чи кольору шкіри. У нашій бібліотеці  оформлений тематичний перегляд до Дня толерантності.

 


До дня української писемності та мови у бібліотеці пройшов день інформації  "Мово моя світанкова". А також був підготовлений перегляд матеріалів по темі, з якого діти дізнались багато цікавого про творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, їхнього послідовника - Нестора Літописця, передумови виникнення писемності та про походження нашої мови.14-го жовтня, на свято Покрови, наш народ щорічно відзначає День Українського козацтва.
Про героїчні події козацької доби розповідає книжкова поличка  «У пошуках історичної долі», оформлена в читальній залі. Читачі мають змогу ознайомитися з життям січового козацтва, його легендарними ватажками, а також з художніми творами про славних лицарів України.

В читальній залі нашої бібліотеки
 
виграє веселковими кольорами поетично діюча книжкова виставка «По сторінках письменників Вінничини». На ній представлені твори поетів та письменників поетичного краю. Книги з виставки користуються популярністю у читачів-користувачів рідного слова.
Вінниця... Давня і героїчна історія нашого міста. Тут кожна місцина, урочище - свідок минулих літ. В бібліотеці оформлено книжкову поличку "Гордісь нашого міста". На ній представлені фотоілюстрації визначних місць нашої маленької Батьківщини, які запрошують у цікаву мандрівку Вінницьким краєм.

2 коментарі: